آخرین مطالب سایت
دسته بندی ها
تگ های پر مخاطب
پیشنهاد برنامه مناسب شما

هر متقاضی که تمایل به مهاجرت تحصیلی را داشته باشد شرایط خاص و متفاوتی با فرد دیگری دارد. با توجه به تعداد بالا دانشگاه ها و شرایط هر دانشگاه برای تصمیم نهایی انتخاب، کار دشواری است. متقاضی با اعلام شرایط خاص و مطلوب خود مثل: سن، مدرک تحصیلی، مقدار بودجه ای که متقاضی تمایل به هزینه دارد و غیره میتواند از مشاورین بهترین پیشنهاد را دریافت کند.

چرا ما این سرویس را ارائه می دهیم ؟

هر فردی که تصمیم به مهاجرت می‌گیرد در ابتدا به دلیل تنوع دانشگاه ها و شرایط زندگی در هر شهر ممکن است باعث سردر گمی و استرس شود و یا حتی در صورت انتخاب گزینه مورد نظر خود درخواستش از سمت دانشگاه مربوطه رد شود. کارشناسان و مشاورین ما به دلیل تجربه و آگاهی درمورد شهر ها و دانشگاه های مختلف امکان دریافت این خدمات را برای متقاضیان در نظر گرفته اند و با توجه به شرایط شما بهترین پیشنهادات را ارائه خواهند کرد.

روش دریافت پیشنهاد از مشاورین

متقاضی می تواند از طریق ثبت تیکت یا تماس تلفنی شرایط دلخواه خود را به مشاورین ما اعلام کند تا بهترین و مناسبترین دانشگاه و برنامه به آن ها ارائه شود. نیازمندی ها لازم برای دریافت پیشنهاد عبارتند از :

  • سن متقاضی
  • شهر مورد نظر
  • میزان تحصیلات و رشته تحصیلی
  • مدرک و میزان تسلط به زبان انگلیسی
  • حداقل بودجه ای که برای مهاجرت در نظر گرفته اید
  • مقطع و رشته ای که در آن تمایل به ادامه تحصیل دارید

هزینه

تیم دیجی اپلای با استفاده از کارشناسان مجرب و با تجربه در این زمینه تمامی شرایط شما را بررسی کرده و در نتیجه پیشنهاد نهایی اعلام می شود. هزینه انجام این کار مبلغ ۵۰ دلار می باشد .

سوالات متداول

بهترین سن برای مهاجرت تحصیلی چیست ؟
با توجه به شرایط سنی و مقطع تحصیلی فرد متفاوت است. به طور مثال برای مقطع کارشناسی زیر 23 سال و برای کارشناسی ارشد تا سن 32 سالگی می توانید اقدام داشته باشید.