آخرین مطالب سایت
دسته بندی ها
تگ های پر مخاطب
پرداخت Admission Fee

بعد از ثبت پذیرش جهت اطمینان از اینکه متقاضی که به او پذیرش داده شده است حتما قصد تحصیل در آن دانشگاه را دارد و برای اینکه فرم درخواست پذیرش تحصیلی و پرونده‌ی شما توسط دانشگاه موردنظر مورد بررسی قرار گیرد از پذیرفته شدگان مبلغی را تحت عنوان هزینه پذیرش یا Admission Fee دریافت می کنند. این مبلغ در هر موسسه آموزشی متفاوت است که با مراجعه به سایت موسسه هزینه دقیق آن ثبت شده است.

روشی برای پرداخت ریالی هزینه ها

متقاضیان هنگام جست و جو جهت پرداخت این هزینه، با هزینه های دلاری مواجه خواهند شد. به دلیل اینکه پرداخت دلاری هزینه ها از داخل ایران ممکن نیست کاربران با مشکل رو به رو می شوند و به دنبال روشی برای حل این مشکل و پرداخت هزینه پذیرش به صورت ریالی خواهند بود. در ادامه ما راه حل این مشکل را به شما پیشنهاد می دهیم.

چگونه هزینه Admission Fee را پرداخت کنیم ؟

یکی از خدمات اصلی دیجی اپلای امکان پرداخت ریالی هزینه پذیرش است. متقاضی پس از ثبت نام در پنل کاربری نرخ روز دلار را بصورت بروز شده مشاهده خواهد کرد و هزینه پذیرش با توجه به نرخ روز دلار قابل نمایش است. دیجی اپلای به دلیل ارتباط با نمایندگان در کانادا این هزینه را پرداخت میکنند و این امکان را برای متقاضی فراهم می کند تا بتواند با خیالی آسوده هزینه را بصورت ریالی پرداخت کند.

هزینه Admission Fee

هزینه Admission Fee برای هر دانشگاه متفاوت است و شما می توانید در سایت دانشگاه مورد نظرتان مقدار هزینه اعلام شده را مشاهده نمایید.

سوالات متداول

آیا Admission Fee قابل استرداد (refundable) است؟
هر دانشگاه بر اساس قوانین خود در این خصوص اقدام می نماید. (معمولا این مبلغ برگشت پذیر می باشد). در قوانین سایت دانشگاه مورد نظرتان و همچنین مکاتبات، این موضوع به شما اعلام می شود.

آیا پرداخت Admission Fee دانشگاه ها زمان خاصی دارد؟
بله، هر دانشگاه زمان Deadline پرداخت مخصوص به خودش را دارد و شما حداکثر تا آن زمان مهلت پرداخت دارید.