آخرین مطالب سایت
دسته بندی ها
تگ های پر مخاطب
پرداخت هزینه آزمون دولینگو

آزمون زبان Duolingo یک آزمون آنلاین زبان انگلیسی می باشد که همانند آزمون تافل و آیلتس کامپیوتری چهار مهارت Reading, Listening, Speaking, Writing را مورد سنجش قرار می‌دهد. این روزها به خاطر مشکلات مربوط به کرونا تعدادی زیادی از مراکز مجاز به برگزاری آزمونهای کامپیوتری مانند آیلتس، تافل نیستند. به همین علت برخی از مراکز آموزشی شروع به پذیرش آزمون Duolingo به عنوان جایگزین کرده اند.

چرا پرداخت هزینه آزمون را به ما بسپارید؟

هنگام پرداخت هزینه های این چنینی به دلیل موانعی که بابت پرداخت دلاری در ایران وجود دارد متقاضیان به دنبال راه حلی برای تسهیل مراحل پذیرش هستند. انجام این امور به دلیل عدم داشتن اطلاعات کافی و تجربه برای متقاضیان کار دشواری است. به همین دلیل دیجی اپلای در صورت داشتن شرایط اعلام شده انجام این امور را برعهده گرفته است .

مراحل کار به چه شکل است ؟

متقاضی ابتدا با مراجعه به سایت Duolingo ثبت نام اولیه را انجام می دهد و سپس نام کاربری و پسورد خود را در اختیار کارشناسان ما قرار می دهد. دیجی اپلای برای متقاضیانی که هزینه پذیرش خود را پرداخت کردند و پرونده ای در حال بررسی دارند امتیازی قائل شده است و اعلام کرده پرداخت هزینه این آزمون را نیز برای آن ها انجام خواهد داد . کارشناس مربوطه پرداخت هزینه این آزمون را در حساب Duolingo که کاربر، خود در ابتدا ثبت کرده بود، انجام می دهد. در انتها متقاضی تنها معادل هزینه ریالی آن را پرداخت خواهد کرد.

هزینه آزمون چقدر است ؟

با توجه به سایت اصلی و مراجعه به آن شما برای دریافت نتیجه نهایی تست نیازمند پرداخت ۴۹ دلار هستید .

سوالات متداول

پس از پرداخت هزینه، چه مدت فرصت شرکت در آزمون انگلیسی Duolingo را دارم؟
شما از تاریخ خرید اصلی خود ۹۰ روز فرصت دارید تا در آزمون شرکت کنید.

چند وقت یکبار می توانم در آزمون انگلیسی Duolingo شرکت کنم؟
شما می توانید حداکثر برای دو آزمون در مدت ۳۰ روز نتایج تأیید شده دریافت کنید(۲ بار در ماه ) که از تاریخ اتمام اولین آزمون تأیید شده شما شروع می شود. اگر آزمون را به پایان برسانید و نتایج شما تأیید نشده باشد، حساب نمی شود.

اعتبار آزمون Duolingo چقدر است؟
میزان اعتبار آزمون دو سال است.

آیا نمره آزمون دولینگو معتبر است؟
بله، امروزه دانشگاه‌های زیادی مدرک آزمون دولینگو را می‌پذیرند. برای دریافت لیست کامل دانشگاه ها به لینک زیر مراجعه کنید .