آخرین مطالب سایت
دسته بندی ها
تگ های پر مخاطب
مشاوره ویزا و مهاجرت

 بعد از تایید نهایی توسط دانشگاه یا استاد می‌توانید اقدام به اخذ ویزای دانشجویی کنید. با توجه به اینکه تمام کارهای اخذ پذیرش دانشجویی تخصصی است و باید از مراحل و نحوه اقدام آن‌ها آگاهی کاملی داشته باشید، لذا در صورتی که تسلط کافی به این امور ندارید می‌توانید مراحل پذیرش خود را به وکیل رسمی مهاجرت کانادا که در این زمینه مهارت لازم را دارد بسپارید.

چرا دریافت مشاوره ضروری است؟

برای دریافت ویزای دانشجویی به دلیل مکاتباتی که ممکن است نیاز باشد تا با دانشگاه مربوطه انجام شود و یا اطلاعاتی که در مورد تهیه رزومه، آفیسر و غیره باید در اختیار متقاضی قرار گیرد بهتر است که فردی با تجربه که دارای تخصص لازم در این امور هست کار را به عهده بگیرد. وکیل رسمی مهاجرت به دلیل ارتباطی که با نمایندگان در کانادا دارد در صورت بروز مشکل راحت تر مسائل را پیگیری خواهند کرد. مشاوره با وکیل رسمی مهاجرت به این دلیل است که در صورت ایجاد کوچکترین مشکل ممکن است روند پذیرش به تعویق بیافتد و یا حتی پذیرش متقاضی رد شود .

چگونه درخواست ویزا دانشجویی کنیم؟

بعد از دریافت پذیرش توسط دانشگاه قدم بعدی اخذ ویزا دانشجویی می باشد. شما میتوانید این کار را در اختیار ما بگذارید. با اعلام دریافت این خدمات با وجود وکیل رسمی (ثبت شده در انجمن ICCRC ) با تجربه ای که در موسسه ما حضور دارند کارهای اخد ویزای شما انجام خواهد شد و مشاوره و راهنمایی های مورد نیاز به شما اعلام می شود. خدماتی که وکیل رسمی مهاجرت کانادا میتواند در اختیار شما بگذارد شامل موارد زیر است : Study Permit ، ویزای دانشجویی کانادا و تهیه رزومه، Study Plan مطلوب آفیسر اداره مهاجرت کانادا.

هزینه

شما می توانید با دریافت ۱۰ دقیقه مشاوره رایگان از نحوه انجام شرایط خود مطلع شوید و در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتری داشتید از هزینه های مربوط به آن با خبر شوید .

سوالات متداول

...