آخرین مطالب سایت
دسته بندی ها
تگ های پر مخاطب
مراحل اقدام

متقاضی ابتدا باید مقطع و رشته تحصیلی خود را انتخاب کند و با توجه به آن ها راجع به دانشگاه مورد نظر تصمیم گیری کند. پس از انتخاب دانشگاه، اطلاعات آن دانشگاه را بررسی و مدارک مورد نیاز را جمع آوری کند. هزینه مربوط به اخذ پذیرش دانشگاه را پرداخت و سپس تمام مدارک را جهت بررسی نهایی ارسال نماید.

مراحل کار به چه صورت انجام می شود ؟

همه خدمات دیجی اپلای به صورت آنلاین و از طریق پنل کاربری که از طریق همین سایت قابل دسترس است، انجام می شود. کافیست کاربر در پنل کاربری ثبت نام کند و از طریق گزینه جست و جو، رشته و کالج یا دانشگاه مورد نظر خود را پیدا کند و بعد از تکمیل پروفایل برای رشته مورد نظر اقدام نماید و هزینه اقدام را به صورت ریالی پرداخت و مدارک خود را در پنل ارسال و در دسترس قرار دهد.

 • مراحل اقدام
  1. ثبت نام در پنل
  2. جست و جوی رشته و دانشگاه
  3. تکمیل پروفایل
  4. پرداخت ریالی هزینه اقدام
  5. ارسال مدارک

بعد از انجام این مراحل توسط کاربر، کاشناسان دیجی اپلای برای ارسال مدارک به کالج یا دانشگاه مورد نظر و دریافت پذیرش اقدام می‌کنند. در این بین اگر احتیاج به مدارک تکمیلی علاوه بر مدارک ارسال شده باشد کارشناس با کاربر در ارتباط خواهد بود.

هزینه ثبت مراحل اقدام

تیم دیجی اپلای با استفاده از کارشناسان مجرب و با تجربه در این زمینه تمامی مدارک شما را بررسی کرده و ارسال مدارک بصورت رایگان انجام می شود. مراحل دیگر اقدام شامل هزینه می شود که این مراحل به صورت زیر هستند:

بررسی پرونده پیش از ارسال:
متقاضی پس از تکمیل مدارک آن ها را به کارشناسان ارائه خواهد کرد تا در نهایت بعد از بررسی در صورت تکمیل بودن به موسسه آموزشی ارسال شود.

پیگیری روند پذیرش:
پیگیری پذیرش بعد از ارسال نیز شامل زمان دریافت پاسخ و یا مشکلاتی که ممکن است در مدارک ارسال شده بوجود آید می باشد.

مشاوره ویزا و مهاجرت: 
بعد از تایید نهایی توسط دانشگاه یا استاد می‌توانید اقدام به اخذ ویزای دانشجویی کنید. با توجه به اینکه تمام کارهای اخذ پذیرش دانشجویی تخصصی است بهتر است مراحل پذیرش خود را به وکیل رسمی مهاجرت کانادا که در این زمینه مهارت لازم را دارد بسپارید.

پرداخت هزینه بررسی پرونده سفارت:
اداره مهاجرت کشور کانادا به‌ طور کلی برای بررسی تقاضای مهاجرت به کانادا مبالغی را دریافت می‌کند، این مبالغ شامل هزینه های قانونی مشخصی است که با توجه به نوع مهاجرت متغیر است.

پرداخت Admission Fee:
بعد از ثبت پذیرش جهت اطمینان از اینکه متقاضی که به او پذیرش داده شده است حتما قصد تحصیل در آن دانشگاه را دارد از پذیرفته شدگان مبلغی را تحت عنوان هزینه پذیرش یا Admission Fee دریافت می کنند.

پرداخت هزینه آزمون Duolingo:
آزمون زبان Duolingo یک آزمون آنلاین زبان انگلیسی می باشد. این روزها به خاطر مشکلات مربوط به کرونا این آزمون جایگزین آزمون هایی مانند آیلتس، تافل شده است.

شما می توانید در صورت تمایل به انجام هر یک مراحل توسط کارشناسان دیجی اپلای از طریق تماس تلفنی و یا پشتیبانی غیرحضوری از نحوه انجام شرایط و هزینه های مربوط به آن با خبر شوید .