آخرین مطالب سایت
دسته بندی ها
تگ های پر مخاطب
درباره دیجی اپلای

دیجی اپلای مفتخر است که به عنوان مجموعه ای فعال در ایران در زمینه مهاجرت تحصیلی به کانادا و با امکانات مشاوره توسط متخصصین فارسی برای گرفتن پذیرش از دانشگاهها و کالج‌های کانادا به دانشجویان و متقاضیان خدمت رسانی نماید.

در صورتی که شما شرایط و مدارک کامل اقدام برای پذیرش دانشجویی را داشته باشید، ما در دیجی اپلای به صورت رایگان و تنها با پرداخت هزینه قانونی حق بررسی پرونده (Application fee)، به شما جهت دریافت پذیرش کمک خواهیم کرد.

علاوه بر این در صورتی که شما پس از دریافت پذیرش برای اقدام ویزا نیاز به کمک داشته باشید ما می توانیم با همکاری مجموعه ای از وکلا و مشاوران قانونی اداره مهاجرت کانادا (ثبت شده در ICCRC) شما را راهنمایی کنیم.

از دیگر خدمات ما هماهنگی با دانشجو جهت پرداخت شهریه و بیعانه دانشگاه، و رزرو اقامتگاه موقت برای دانشجویان جدید به کانادا می باشد. تیم ما از مجموعه ای از متخصصین در ایران و نمایندگانی در کانادا تشکیل شده است، که با سالها تجربه در رابطه با ویزاهای دانشجویی و Study Permit کانادا می‌توانند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

ما همواره از نظرات و پیشنهادهای شما جهت بهبود کیفیت استقبال خواهیم کرد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. پشتیبانی و مشاورین ما همواره در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.