آخرین مطالب سایت
دسته بندی ها
تگ های پر مخاطب
خدمات ویژه

از زمان ثبت درخواست متقاضی تا زمانی که مدارک ارسال می شود و منتظر اعلام نتیجه از سمت دانشگاه مربوطه هستید در صورتی که سوالی از روند پذیرش، زمان اعلام نتیجه و یا حتی درخواست یا سوالی از سمت دانشگاه بوجود آید کارشناسان این امور را پشتیبانی خواهند کرد .

چرا از خدمات ویژه استفاده کنیم ؟

بعد از ثبت مدارک و در مراحل پذیرش وجود کارشناسانی بعنوان واسط بین متقاضی و دانشگاه ها باعث می شود در صورتی که برای کاربر بدلیل عدم داشتن اطلاعات کافی مشکلی بوجود آید به راحتی مسائل را پشتیبانی و برطرف کنند. وجود مشاوران و کارشناسان از مشکلاتی اعم از رد شدن پذیرش یا به تعویق افتادن پذیرش جلوگیری می‌کند .

خدمات ویژه شامل چه مسائلی می شود ؟

در این صفحه ارتباط بین کارشناس دیجی اپلای و کاربر صورت میگیرد. چنانچه کاربر سوالی در مورد مراحل پذیرش داشته باشد میتواند با کارشناس مطرح کند و پشتیبانی دریافت کند. همچنین در صورتی که در مراحل پذیرش از طرف موسسه آموزشی مدارک و یا فرم های تکمیلی ارسال شود که لازم باشد از سمت متقاضی پر شود، کارشناس به عنوان رابط بین متقاضی و موسسه این فرم ها را ارسال خواهد کرد. خدمات ویژه شامل موارد زیر هستند:

دریافت پذیرش و اقدام برای ویزا توسط وکیل رسمی
متخصصین ما تمامی رشته ها و فرصت های جدید را با توجه به علاقمندی ها و شرایط شما بررسی کرده و بهترین گزینه های موجود را در اختیارتان قرار می دهند .

ویزای تضمینی دانشجویی
مشاوران حرفه ای ما آماده هستند تا شما را در زمینه های ویزای تحصیلی یا ویزای مهاجرت با تجربه صدها پرونده انجام شده کمک کنند و خدمات مرتبط را به شما ارائه دهند.

درخواست فرجام از دادگاه فدرال کانادا برای ویزاهای رد شده
تمامی پرداخت های مربوط به تحصیل و ویزای خود را با کارتهای شتاب انجام دهید و ضمانت نامه حرفه ای پرداخت از ما دریافت کنید.

هزینه

تیم دیجی اپلای از کارشناسان مسلط و آموزش دیده برخوردار است و به راحتی مراحل پذیرش را برای متقاضی آسان سازی خواهد کرد. این کار به صورت رایگان و پس از پرداخت هزینه اقدام انجام میشود و لازم به پرداخت هزینه دیگری از سوی متقاضی نخواهد بود .

سوالات متداول

...