تحصیل در برنامه های آموزشی کانادا ارائه دهنده مدرک بالاتر از لیسانس

برنامه های آموزشی کانادا، به دلیل تنوع بسیار بالا در مقاطع تحصیلی مختلف همواره مورد توجه دانش آموزان و دانشجویانی بوده که قصد مهاجرت دارند. ما در دیجی اپلای به طور مختصر به معقوله این برنامه های آموزشی پرداخته‌ایم.

دیپلم یا سرتیفیکیت بالاتر از لیسانس Graduate Certificate  یا Graduate Diploma

در برنامه های آموزشی کانادا ممکن است بعد از اتمام دوره کارشناسی،‌ دانشجو چند دوره آموزشی بالاتر از کارشناسی را به پایان رسانده و موفق به اخذ مدارک بالاتر از لیسانس شود.

این مدارک می‌توانند 1 یا 2 ساله باشند؛ بالاتر از لیسانس می‌باشند و داشتن مدرک کارشنانسی پیشنیاز گرفتن پذیرش برای این دوره هاست.  طول این دوره ها حدودا دو یا سه ترم تمام وقت است و گاهی می توانید واحدهای درسی آن را به دوره کارشناسی ارشد انتقال دهید. غالبا این دوره ها به عنوان یک دوره تکمیلی پس از کارشناسی شناخته میشوند و یا نشان از تخصص ویژه در یک زمینه خاص دارند. بعضی از این دوره ها شامل: مدیریت بازرگانی، فروش و بازاریابی و مدیریت منابع می باشد.

برنامه های آموزشی کانادا با تنوع بسیار بالا برای تمامی مقاطع تحصیلی

تحصیل در برنامه های آموزشی ارائه دهنده مدرک فوق لیسانس (کارشناسی ارشد) Master’s degree

مدرک کارشناسی ارشد به طور معمول نشان دهنده اتمام یک دوره آموزشی یک تا سه ساله تحصیلات تکمیلی تخصصی است. معمولا دوره ای یک تا سه سال و یا سه تا نه ترم تمام وقت می‌باشد. دوره کارشناسی ارشد توسط دانشگاه ها و برخی از کالج ها ارائه شده و در ادامه زمینه تحصیلی دانشجو در دوره کارشناسی می باشد. در اغلب مواقع دانشجویان برای اتمام دوره کارشناسی ارشد خود ممکن است نیاز به انجام یک پروژه تحقیقاتی، ارائه  پایان نامه و یا شرکت در یک آزمون فراگیر داشته باشند. ارائه دیپلم پایان دوره متوسطه (و یا معادل آن) برای  ورود به این دوره های آموزشی لازم می باشد. دوره کارشناسی ارشد پس از اتمام دوره کارشناسی شروع میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت تحصیلی به کانادا می‌توانید با دیجی اپلای همراه باشید.

تگ ها:
کانادا_2022

نظر خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.