آخرین مطالب سایت
دسته بندی ها
تگ های پر مخاطب
ارسال و پیگیری روند پذیرش

 بعد از ارسال پرونده جهت پذیرش، کار به اتمام نرسیده است و نیازمند پیگیری می باشد. پیگیری پذیرش بعد از ارسال نیز شامل زمان دریافت پاسخ و یا مشکلاتی که ممکن است در مدارک ارسال شده بوجود آید می باشد. پیگیری باید به صورتی باشد که امکان ارتباط با دانشگاه مربوطه به راحتی صورت پذیرد.

دلیل اهمیت پیگیری بعد از ثبت درخواست پذیرش

بعد از تکمیل اطلاعات و مدارک مورد نیاز و برای ارسال آن ها جهت انجام پذیرش در دانشگاه مورد نظر به دلیل ایجاد مشکلاتی اعم از : ارتباط دشوار با دانشگاه، وجود اختلاف زمانی بین دو کشور، عدم داشتن اطلاعات و دانش کافی پیشنهاد می شود که پیگیری کارهای مربوط به پذیرش خود را به کارشناسان مجرب بسپارید تا با خیالی آسوده روند پذیرش شما انجام شود .

پیگیری پذیرش به چه صورت انجام می شود ؟

بعد از تکمیل مدارک توسط شما و ارائه آن ها و پرداخت هزینه، کارشناسان اطلاعات را به دانشگاه منتخب شما ارسال می کنند، تا زمان دریافت پاسخ نهائی توسط دانشگاه در صورت ایجاد کوچکترین سوال و ابهام در روند انجام پذیرش کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن از طریق ارتباط با نمایندگان خود در کشور مربوطه به روش تلفنی و یا پشتیبانی غیر حضوری پاسخگو و پیگیر امور مربوط به پرونده شما هستند .

هزینه

تیم دیجی اپلای با استفاده از کارشناسان مجرب و با تجربه در این زمینه روند پذیرش شما را پیگیری می کنند و در صورت وجود مشکل شما آگاه می سازند و در کمترین زمان ممکن در صدد برطرف کردن آن مشکل برمی آیند. هزینه پیگیری این مرحله مبلغ ۵۰ دلار می باشد .

سوالات متداول

...